Plakát k filmu: Snídaně u Tiffanyho

Snídaně u Tiffanyho Breakfast at Tiffany's

dokina.cz
7,8

USA, 1961, 115 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Blake Edwards | celý štáb
Hrají:
George Peppard, Mickey Rooney | všichni herci

Romantická adaptace Capoteho novely, která nejlépe zvýrazňuje šarm a krásu Audrey Hepburn. Příběh o vzniku a následcích milostného vztahu mezi Holly Golightly a Georgem Leopardem - sousedem, spisovatelem, jenž je financován starší dámou.

Romantická adaptace Capoteho novely, která nejlépe zvýrazňuje šarm a krásu Audrey Hepburn. Příběh o vzniku a následcích milostného vztahu mezi Holly Golightly a Georgem Leopardem ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 383 hlasů
 • -

Související články k filmu Snídaně u Tiffanyho

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 5 nejzajímavějších zvířecích herců

  5 nejzajímavějších zvířecích herců

  14. 3. 2016 09:30 Nejlepší náhled do zvířecí říše - to nabízí parádní dokument Pidiobři 3D, v němž nejmovější vysokorychlostí kamery umožní nahlédnout zcela novým způsobem do života čipmanků a křečků. Zvířecí herci byli ovšem vždycky vrcholně zajímavou kastou filmařiny. Vzpomněli jsme nekolik nejzajímavějších z nich. 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: RETRO: Nejslavnější filmové postavy šedesátých let

  RETRO: Nejslavnější filmové postavy šedesátých let

  24. 8. 2013 18:29 Letní výlet do časů, které si stojí za to připomínat...

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Do amerického filmového archivu přibyl Drsný Harry a Matrix

  Do amerického filmového archivu přibyl Drsný Harry a Matrix

  24. 12. 2012 11:45 Policejní drama Clinta Eastwooda Drsný Harry, sci-fi klasika Matrix a nadčasová romantická komedie Snídaně u Tiffanyho jsou mezi 25 filmy, které byly přidány do amerického Národního filmového registru. Informovala o tom agentura AFP.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.