Plakát k filmu: Sněhurka: Jiný příběh

Sněhurka: Jiný příběh Blancanieves

dokina.cz
7,8

Premiéra 19. 2. 2013
Španělsko, 2012, 104 min

Žánr:
drama
Režie:
Pablo Berger | celý štáb
Hrají:
Daniel Giménez Cacho, Ángela Molina, Pere Ponce, Pere Vall | všichni herci

Bylo nebylo, před dávnými časy, za devatero horami, žila jedna dívka, která nikdy nepoznala svou matku. Naučila se umění svého otce, slavného toreadora, její zlá macecha ji však ze srdce nenáviděla. Jednoho dne utekla Sněhurka s potulnou bandou trpaslíků a stala se legendou.

Film Sněhurka: Jiný příběh se odehrává na jihu Španělska ve dvacátých letech dvacátého století a je poctou němému filmu.

Bylo nebylo, před dávnými časy, za devatero horami, žila jedna dívka, která nikdy nepoznala svou matku. Naučila se umění svého otce, slavného toreadora, její zlá macecha ji však ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 4 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.