Plakát k filmu: Sněhurka

Sněhurka Mirror, Mirror

dokina.cz
5,7

Premiéra 5. 4. 2012
USA, 2012, 106 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, drama
Režie:
Tarsem Singh | celý štáb
Hrají:
Mare Winningham, Julia Roberts, Nathan Lane, Martin Klebba, Michael Lerner | všichni herci

Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostního práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady.

Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostního práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 545 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Sněhurka

  • Recenze Sněhurka na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    První ze dvou Sněhurek roku 2012 je bláznivější, lidovější, uvolněnější... a produkčně levnější. Přesto jsou na ní peníze vidět, protože režisér Tarsem rozhýbal další výtvarně vycizelovanou vizi. Tohle pojetí klasické pohádky se ale koncepčně podivně rozpadá a hlavně se jasně míjí s choutkami většinového publika. Proto všechny ty fórky od sympatických herců vyzní trochu do prázdna.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.