Plakát k filmu: Snadný prachy

Snadný prachy Snabba Cash

dokina.cz
6,4

Premiéra 21. 4. 2011
Švédsko, 2010, 124 min, od 15 let

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Daniel Espinosa | celý štáb
Hrají:
Joel Kinnaman, Matias Padin, Dragomir Mrsic, Lisa Henni, Fares Fares | všichni herci

JW je mladý, charismatický muž žijící ve Stockholmu. I když má hluboko do kapsy, vede dvojí život – nelegálně se živí jako řidič taxi a následně si dopřává komfort vyšší třídy. Poté, co potká krásnou, bohatou dívku, zaplétá se do světa organizovaného zločinu. Začíná prodávat kokain, aby si mohl i nadále dovolit svůj přepychový životní styl. Kam až bude schopný zajít…? Film natočený podle úspěšného noir románu švédského autora Jense Lapiduse.

JW je mladý, charismatický muž žijící ve Stockholmu. I když má hluboko do kapsy, vede dvojí život – nelegálně se živí jako řidič taxi a následně si dopřává komfort vyšší třídy. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 161 hlasů
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.