Plakát k filmu: Smrtonosná past: Opět v akci

Smrtonosná past: Opět v akci A Good Day to Die Hard

dokina.cz
4,4

Premiéra 14. 3. 2013
USA, 2012, 97 min

Žánr:
thriller, akční
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Bruce Willis, Jai Courtney, Amaury Nolasco, Cole Hauser, Sebastian Koch, Anne Vyalitsyna, Mary Elizabeth Winstead, Megalyn Echikunwoke, Roman Luknár, Aksel Hennie | všichni herci

Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane, „lidový“ hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Tentokrát se polda, jenž nebere rukojmí, vážně ocitne v nepravou chvíli na nepravém místě, když vyrazí do Moskvy, aby pomohl synovi Jackovi. Oba McClaneové mají brzy na krku vlčáky z místního podsvětí a proměňují ruskou metropoli ve válečnou zónu. Naštěstí zjistí, že z nich rozdílné pracovní metody dělají neporazitelné hrdiny.

Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane, „lidový“ hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Tentokrát ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 15 hlasů

Recenze filmu Smrtonosná past: Opět v akci

  • Recenze Smrtonosná past: Opět v akci na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Pětka za pět... resp. za čtyři na naší hodnotící stupnici. Pád z výsluní netlumí ani hlášky, ani předražená akce, ani charisma zúčastněných. Vypadá to jako rumunská seagalovka, na kterou někdo na poslední chvíli připlácnul jméno slavné série.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.