Plakát k filmu: Smrtelné lži

Smrtelné lži Arbitrage

dokina.cz
6,9

Premiéra 4. 4. 2013
USA, 2012, 107 min

Žánr:
thriller, drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Richard Gere, Tim Roth, Susan Sarandon, Monica Raymund, William Friedkin, Laetitia Casta | všichni herci

Když se v New Yorku poprvé setkáváme s finančním magnátem Robertem Millerem (Richard Gere) na oslavě jeho 60. narozenin, jeví se jako ztělesnění úspěšného amerického podnikatele a dokonalého rodinného života. Za zdmi jeho dokonalého sídla mu ale vše přerůstá přes hlavu. Zoufale se snaží dokončit prodej svého obchodního impéria dříve, než se přijde na jeho podvody.Snaží se utajit svůj dvojí život před svou loajální manželkou Ellen (Susan Sarandon) a úžasnou dcerou a jedinou dědičkou Brooke (Brit Marling). Miller se snaží vybalancovat aféru s francouzskou prodavačkou umění Julií Côte (Laetitia Casta). Právě v okamžiku, kdy se snaží prodat své problémové impérium, neočekávaný smrtelný omyl jej nutí žonglovat se svou rodinou, podnikáním a zločinem za pomoci Jimmyho Granta (Nate Parker), osoby z Millerovy minulosti. Jeden špatný krok nastartuje podezřívavého detektiva New Yorské policie, detektiva Michaela Bryera (Tim Roth), kterého v jeho úsilí nic nezastaví. Bojuje o čas, který nemá. Miller je konfrontován s limity svého morálního pokrytectví. Podaří se mu to dřív, než celá ta bublina praskne?

Když se v New Yorku poprvé setkáváme s finančním magnátem Robertem Millerem (Richard Gere) na oslavě jeho 60. narozenin, jeví se jako ztělesnění úspěšného amerického podnikatele a ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 51 hlasů

Recenze filmu Smrtelné lži

  • Recenze Smrtelné lži na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Vynikající Richard Gere v detektivce s pruměrnou premisou, ale nadprůměrným vývojem událostí. Pro fanoušky slibných debutů povinnost, stejně jako pro zastydlé fanynky Pretty Woman, protože Gereova temná variace na slavného filmového milionáře rozhodně stojí za vidění.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.