Plakát k filmu: Smrt ve tmě

Smrt ve tmě Don't Breathe

dokina.cz
7,2

Premiéra 1. 9. 2016
USA, 2016, 88 min

Žánr:
thriller, horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Dylan Minnette, Stephen Lang, Daniel Zovatto, Jane Levy | všichni herci

Tři bezohlední zloději se vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak...

Tři bezohlední zloději se vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů

Recenze filmu Smrt ve tmě

 • Recenze Smrt ve tmě na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Jeden barák, pár set tisíc v trezoru a slepý majitel. Co se může stát? Třeba to, že slepý majitel bude naštvaný Stephen Lang v terminátorském módu a tři mladí zloději budou bojovat o život. Smrt ve tmě má slušnou atmosféru a skvělého záporáka, ale taky neskutečně tupé hrdiny a ke konci filmu dost dochází dech. Jako thriller na nudný večer to obstojí bez problémů, řečem o žánrovém klenotu ale raději nevěřte.

 • Recenze Smrt ve tmě na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Hnijící, rozpadající se předměstí Detroitu, současnost. Tři mladí lidé (dva kluci a holka) se rozhodnou vykrást slepého válečného invalidu (Stephen Lang), který sám bydlí v téměř opuštěné čtvrti, a údajně si doma schovává slušné peníze, které vysoudil. Neměl by to být problém, protože invalida je slepý. Ale to se protagonisté přepočítali! Stephen Lang (jeho postava nemá ve filmu jméno) je totiž nejen slepý, ale také badass SEAL commando killer motherfucker, takže jakmile zjistí, že se v domě někdo pohybuje, rychle sáhne po střelné zbrani, zamkne vchod, vypustí svého vraždícího psa a zhasne . A začíná rodeo... Režisér Fede Alvarez natočil nedávno remake Evil Dead , který se mi nelíbil . Tentokrát nám naservíroval horor, ve kterém není žádné nadpřirozeno, ani nesmrtelný vševědoucí vraždící psychopat, což mi bylo velmi sympatické.

 • Recenze Smrt ve tmě na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Není to obvyklá lekačka, na rozdíl od většiny hororů má příběh, který nás jako diváky zaujme a upoutá naší pozornost. Pro milovníky snímků o psychopatických vrazích, jen Smrt ve tmě rozhodně must-see. A kvalitně odvedení filmařská práce se rozhodně nezapře. Kdyby se trochu ubralo na přehnaně krvelačných scénách a rozvedl by se o něco více příběh, dalo by se to skoro považovat za dokonalost. Že jsou herci neznámí? To vůbec nevadí, spíš naopak, je to dobře, protože hollywoodská celebrita by pokazila celkový dojem. Navíc má horor, dalo by se říct, jisté poselství, má duši ve formě Jane Levy a její Rocky. Jak napovídá název filmu: zadržte dech a doufejte, že vás vrah nenajde.

 • Recenze Smrt ve tmě na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Dva mladíky a jednu dívku už nebaví život na polorozpadlém předměstí Bostonu, a tak si vydělávají na lepší život vykrádáním domů. Jako poslední cíl si zvolí obydlí starého válečného veterána, jenž v něm bydlí sám a navíc je slepý, a který v nedávné době vysoudil velké peníze. S čím ale nepočítají je, že jejich oběť se i bez schopnosti zraku dokáže bránit velmi zdatně, neb má velké svaly a armádní výcvik, dům plný zbraní, všude elektrické ochranné systémy a zámky, krvelačného hlídacího psa a temný sklep, v němž má slepec samozřejmě nad zlodějíčky značnou převahu…

Trailer k filmu

Související články k filmu Smrt ve tmě

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dokonale nedokonalá loupež a vraždy taxikářů

  Filmové premiéry: Dokonale nedokonalá loupež a vraždy taxikářů

  31. 8. 2016 17:00 Vidina dokonalé loupeže, dobrodružná cesta mladé dívky a laskavého obra, touha po nalezení vlastního dědečka, nekonvenční vizuální esej slavné hudebnice, vraždy pražských taxikářů a povídkový film odehrávající se v kupé během jedné cesty vlakem. Ve 34. týdnu tohoto roku nás čeká 6 filmových premiér, mistrovské dílo Casablanca z roku 1942 a příběh rockové ikony, Alice Coopera.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Smrt ve tmě - recenze

  Smrt ve tmě - recenze

  29. 8. 2016 10:04 Hnijící, rozpadající se předměstí Detroitu, současnost. Tři mladí lidé (dva kluci a holka) se rozhodnou vykrást slepého válečného invalidu (Stephen Lang), který sám bydlí v téměř opuštěné čtvrti, a údajně si doma schovává slušné peníze, které vysoudil.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.