Plakát k filmu: Slavnosti sněženek

Slavnosti sněženek Slavnosti sněženek

dokina.cz
7,9

Československo, 1984, 83 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Menzel | celý štáb
Hrají:
Rudolf Hrušínský, Jaromír Hanzlík, Josef Somr, Petr Čepek, Miloslav Štibich | všichni herci

Film, vzešlý ze spolupráce režiséra Jiřího Menzela a spisovatele Bohumila Hrabala, zachycuje život v ojedinělé chatové oblasti v Kersku nedaleko Prahy. Děj vypráví o sporu mezi mysliveckými sdruženími dvou soupeřících obcí nad nečekaně skoleným kancem a o slavné myslivecké hostině v restauraci Hájenka.

Film, vzešlý ze spolupráce režiséra Jiřího Menzela a spisovatele Bohumila Hrabala, zachycuje život v ojedinělé chatové oblasti v Kersku nedaleko Prahy. Děj vypráví o sporu mezi ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1079 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Slavnosti sněženek

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Pelíšky nebo

    Pelíšky nebo "Mareček"? Vybíráme nejlepší české komedie

    30. 12. 2016 10:00 Komedie je filmový žánr s prvky humoru, který chce docílit divákova humorného nadhledu nad lidskými slabostmi, a nedostatečnostmi. Existuje nespočet skvělých, českých filmových komedií, které dokážou bavit diváky napříč generacemi. Pojďme se dnes podívat na desítku těch nejlepších.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.