Plakát k filmu: Slaměný vdovec

Slaměný vdovec Seven Year Itch, The

dokina.cz
7,3

USA, 1955, 105 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Billy Wilder | celý štáb
Hrají:
Marilyn Monroe, Evelyn Keyes, Oskar Homolka, Carolyn Jones | všichni herci

Manželka se synem odjeli na léto pryč a o patro níž bydlí sexy, mladá a ještě nevinná vycházející hvězda (Marilyn Monroe). Zkrátka holka k nakousnutí! Marilyn. Jediné slovo a vybaví se vám nejsmyslnější symbol Hollywoodu.

Byla skutečnou divou a citlivou odzbrojující ženou s půvabnými ženskými křivkami a provokativním sexy úsměvěm. Jako průkopnice posunovala hranice filmařského umění pro herečky, které pak mohly kráčet v jejích stopách. Byla, a do dnešních dní stále je, sexuální bohyní známou nejen ve Spojených státech a milovanou po celém světě víc jak půl století.

Manželka se synem odjeli na léto pryč a o patro níž bydlí sexy, mladá a ještě nevinná vycházející hvězda (Marilyn Monroe). Zkrátka holka k nakousnutí! Marilyn. Jediné slovo a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 294 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Slaměný vdovec

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.