Plakát k filmu: Skryté zlo

Skryté zlo Bye Bye Man, The

dokina.cz
3,5

Premiéra 23. 3. 2017
USA, 2016, 96 min, od 15 let

Žánr:
thriller, horor
Režie:
Stacy Title | celý štáb
Hrají:
Carrie-Anne Moss, Michael Trucco, Faye Dunaway | všichni herci

Když tři kamarádi z vysoké školy narazí na hrůzný původ skrytého zla, zjistí, že existuje jediný způsob, jak se vyhnout této kletbě: nemyslet na ni, nevyslovovat ji. Ale jakmile skryté zlo pronikne do vaší hlavy, je to právě to, co všechno řídí. Existuje způsob, jak se vymanit z této posedlosti a přežít?

Když tři kamarádi z vysoké školy narazí na hrůzný původ skrytého zla, zjistí, že existuje jediný způsob, jak se vyhnout této kletbě: nemyslet na ni, nevyslovovat ji. Ale jakmile ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Skryté zlo

 • Recenze Skryté zlo na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Podprůměrný horor, který vám den nezkazí, ale ani nijak neobohatí. Bát se moc nebudete, příběh o zabijáckém duchovi taky ničím nepřekvapí a nejvíc času strávíte zíváním. Není o co stát.

 • Recenze Skryté zlo na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 25

  Snímku chybí jak originalita, tak napětí. Iritující mezery ve scénáři a dialozích nechávají spoustu nezodpovězených otázek. Ale ne v tom smyslu, že by si je bystrý divák mohl domyslet na základě nějakých vodítek. Ne. Na konci zůstanete znudění a frustrovaní hledáním jakékoli stopy vedoucí k objasnění příběhu a původu Bye Bye Mana, jenže film se nepokouší o vysvětlení ničeho. Prostě jako by většina prvků a scén byla jen nějak náhodně vygenerovaná bez jakéhokoli propojení.

 • Recenze Skryté zlo na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Americký horor Skryté zlo vypráví o třech vysokoškolských studentech (hlavní hrdina s přítelkyní a se svým nejlepším kamarádem), kteří se rozhodnou dát přednost vlastnímu soukromí před bydlením na koleji a nastěhují se do podnájmu do starého, prostorného domu na kraji lesa. No a pochopitelně se začnou dít divné věci a pak trojice nájemníků začne mít podivné halucinace a začne se jim zjevovat strašidelná postava v kápi…

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.