Plakát k filmu: Skryté zlo

Skryté zlo Bye Bye Man, The

dokina.cz
3,5

Premiéra 23. 3. 2017
USA, 2016, 96 min, od 15 let

Žánr:
thriller, horor
Režie:
Stacy Title | celý štáb
Hrají:
Carrie-Anne Moss, Michael Trucco, Faye Dunaway | všichni herci

Když tři kamarádi z vysoké školy narazí na hrůzný původ skrytého zla, zjistí, že existuje jediný způsob, jak se vyhnout této kletbě: nemyslet na ni, nevyslovovat ji. Ale jakmile skryté zlo pronikne do vaší hlavy, je to právě to, co všechno řídí. Existuje způsob, jak se vymanit z této posedlosti a přežít?

Když tři kamarádi z vysoké školy narazí na hrůzný původ skrytého zla, zjistí, že existuje jediný způsob, jak se vyhnout této kletbě: nemyslet na ni, nevyslovovat ji. Ale jakmile ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Skryté zlo

  • Recenze Skryté zlo na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    Podprůměrný horor, který vám den nezkazí, ale ani nijak neobohatí. Bát se moc nebudete, příběh o zabijáckém duchovi taky ničím nepřekvapí a nejvíc času strávíte zíváním. Není o co stát.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.