Plakát k filmu: Skrytá identita

Skrytá identita Departed, The

dokina.cz
7,8

Premiéra 26. 10. 2006
USA, Hong Kong, 2006, 151 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Martin Scorsese | celý štáb
Hrají:
Matt Damon, Jack Nicholson, Martin Sheen, Vera Farmiga, Anthony Anderson, Alec Baldwin, Leonardo DiCaprio | všichni herci

Bostonský tajný policista Billy Costigan (Leonardo Di Caprio) je pověřen úkolem infiltrovat zločineckou síť, které předsedá boss Costello (Jack Nicholson). Billy si brzy získá Costellovu důvěru, jenže je tu také Colin Sullivan (Matt Damon), který pro změnu infiltroval policejní složky, aby tam získával pro zločinecký syndikát cenné informace.

Sullivan stoupá po kariérním žebříčku a stává se významným členem Jednotky pro zvláštní vyšetřování. Životy obou mužů jsou hluboce ovlivněny prostředím, ve kterém se pohybují. Časem však vyjde najevo, že v systému je ještě hráč, který hraje na obě strany. Billyho i Colinova existence je rázem ohrožena a vystavena nepřátelské straně a oba muži musí vyvinout maximální úsilí, aby jejich identity nebyly odhaleny a oni zachránili svůj protějšek. A tím i sebe.

Bostonský tajný policista Billy Costigan (Leonardo Di Caprio) je pověřen úkolem infiltrovat zločineckou síť, které předsedá boss Costello (Jack Nicholson). Billy si brzy získá ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1410 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Skrytá identita

  • Recenze Skrytá identita na iDnes

    Recenze iDnes 70

    Oscarový herec Jack Nicholson vyhrává ve filmu Skrytá identita nad mladšími kolegy Leonardem DiCapriem i Mattem Damonem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.