Plakát k filmu: Školní výlet

Školní výlet Školní výlet

dokina.cz
1,5

Premiéra 23. 2. 2012
Česká Republika, 2012, 90 min

Žánr:
komedie
Režie:
Petr Šícha | celý štáb
Hrají:
Stanislav Zindulka, Libuše Švormová, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková | všichni herci

Komedie Školní výlet vypráví o výletě dvaceti bývalých dnes již osmdesátiletých spolužáků do českých lázní. Pobyt v lázních plný komických situací, starých křivd, ale především nádherného hereckého koncertu ale i setkání s oblíbenými celebritami.

Komedie Školní výlet vypráví o výletě dvaceti bývalých dnes již osmdesátiletých spolužáků do českých lázní. Pobyt v lázních plný komických situací, starých křivd, ale především ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 286 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Školní výlet

  • Recenze Školní výlet na MovieZone

    Recenze MovieZone 10

    Partička důchodců si užívá ve wellness hotelu. Nedává to moc smysl, je to trapné a zoufalé. Další český hit od tvůrce Bastardů Tomáše Magnuska.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.