Plakát k filmu: Školní výlet

Školní výlet Školní výlet

dokina.cz
1,8

Premiéra 23. 2. 2012
Česká Republika, 2012, 90 min

Žánr:
komedie
Režie:
Petr Šícha | celý štáb
Hrají:
Stanislav Zindulka, Libuše Švormová, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková | všichni herci

Komedie Školní výlet vypráví o výletě dvaceti bývalých dnes již osmdesátiletých spolužáků do českých lázní. Pobyt v lázních plný komických situací, starých křivd, ale především nádherného hereckého koncertu ale i setkání s oblíbenými celebritami.

Komedie Školní výlet vypráví o výletě dvaceti bývalých dnes již osmdesátiletých spolužáků do českých lázní. Pobyt v lázních plný komických situací, starých křivd, ale především ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 287 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Školní výlet

 • Recenze Školní výlet na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

  Partička důchodců si užívá ve wellness hotelu. Nedává to moc smysl, je to trapné a zoufalé. Další český hit od tvůrce Bastardů Tomáše Magnuska.

Související články k filmu Školní výlet

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nina Jiránková odešla do hereckého nebe

  Nina Jiránková odešla do hereckého nebe

  10. 10. 2014 16:00 Úspěšná umělkyně a matka režiséra Petra Šíchy zemřela minulou sobotu ve věku sedmaosmdesáti let.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dáma českého divadla Jiřina Jirásková (†81) odešla do hereckého nebe

  Dáma českého divadla Jiřina Jirásková (†81) odešla do hereckého nebe

  AKTUALIZOVÁNO SLEDUJEME 7. 1. 2013 20:26 VIDEO. Oblíbená divadelní a filmová herečka Jiřina Jirásková zemřela dnes v Praze po dlouhé nemoci ve věku 81 let. Celý její život byl spjat s Divadlem na Vinohradech, jehož členkou byla od roku 1951. Ve filmu zazářila ve Světácích či Sestřičkách. Zpráva o jejím úmrtí zarmoutila prezidenta Václava Klause, premiéra Petra Nečase i řadu jejích hereckých kolegů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Komedie o seniorech Školní výlet příchází do kin

  Komedie o seniorech Školní výlet příchází do kin

  23. 2. 2012 06:31 Sentimentální komedií o seniorech, kteří se vypraví na ozdravný pobyt v lázních, je snímek režiséra Petra Šíchy a scenáristy a producenta Tomáše Magnuska, který byl i jedním z herců. Má název Školní výlet a středeční premiéry se v pražském kině Lucerna zúčastnila řada z těch, kteří si v něm zahráli.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.