Plakát k filmu: Sinister

Sinister Sinister

dokina.cz
6,7

Premiéra 1. 11. 2012
USA, 2012, 110 min

Žánr:
drama, horor, kriminální
Režie:
Scott Derrickson | celý štáb
Hrají:
Ethan Hawke, Juliet Rylance, Vincent D'Onofrio, James Ransone, Michael Hall D'Addario | všichni herci

Ellison, autor detektivních románů, objeví na půdě svého domu staré filmové pásy, související se záhadnými vraždami, jež se tu kdysi staly. Pátráním po vrahovi však zkříží cestu celé své rodiny s neznámou nadpřirozenou bytostí a uvrhne ji tak do obrovského nebezpečí Sinister je nový horor od producenta PARANORMAL ACTIVITY a režiséra V MOCI ĎÁBLA.

Ellison, autor detektivních románů, objeví na půdě svého domu staré filmové pásy, související se záhadnými vraždami, jež se tu kdysi staly. Pátráním po vrahovi však zkříží cestu ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 19 hlasů

Recenze filmu Sinister

  • Recenze Sinister na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Ellison se s rodinou přestěhoval do domu, jehož předchozí majitelé spáchali sebevraždu. Nebo je to složitější? Samozřejmě, že je! Sinister je sice neoriginální, ale zato hodně působivý a děsivý horor, který po Paranormal Activity fandům napraví náladu.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.