Plakát k filmu: Single Man

Single Man Single Man, A

dokina.cz
7,6

Premiéra 15. 7. 2010
USA, 2009, 96 min, od 12 let

Žánr:
drama, psychologický
Režie:
Tom Ford | celý štáb
Hrají:
Colin Firth, Matthew Goode, Julianne Moore, Ginnifer Goodwin, Nicholas Hoult, Lee Pace, Keri Lynn Pratt, Ryan Simpkins, Nicole Steinwedell | všichni herci

Příběh se odehrává roku 1962 v Los Angeles a zachycuje den v životě vysokoškolského učitele George (Colin Firth), který se vyrovnává se smrti svého dlouholetéhopartnera Jima.

George je v průběhu dne pronásledován svým studentem (Nicholas Hoult) nebo setkává se se svou kamarádkou Charley (Julianne Moore). Po těchto událostech uvažuje, zda-li má ještě život vůbec nějaký smysl.

Příběh se odehrává roku 1962 v Los Angeles a zachycuje den v životě vysokoškolského učitele George (Colin Firth), který se vyrovnává se smrti svého dlouholetéhopartnera Jima. ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 309 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.