Plakát k filmu: Sicario 2: Soldado Premiéra

Sicario 2: Soldado Sicario: Day of the Soldado

Premiéra 28. 6. 2018 (za 10 dní)
USA, Itálie, 2018, od 15 let

Žánr:
akční, drama
Režie:
Stefano Sollima | celý štáb
Hrají:
Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener | všichni herci

Sicario 2: Soldado otevírá novou kapitolu filmové série SICARIO. V drogové válce neplatí žádná pravidla – a když kartely začaly převádět teroristy přes americké hranice, federální agent Matt Graver (Josh Brolin) vyzve tajemného Alejandra (Benicio Del Toro), kterému hlavoun kartelu vyvraždil rodinu, aby všemi prostředky, včetně těch nezákonných, válku eskaloval. Aby rozpoutal válku, unese Alejandro hlavounovu dceru – ale když se z dívky stane vedlejší oběť konfliktu, její osud tyto dva muže rozdělí, protože zpochybní vše, za co bojují.

Sicario 2: Soldado otevírá novou kapitolu filmové série SICARIO. V drogové válce neplatí žádná pravidla – a když kartely začaly převádět teroristy přes americké hranice, federální ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 28. 6. 2018
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Sicario 2: Soldado

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.