Plakát k filmu: Šéfové na zabití

Šéfové na zabití Horrible Bosses

dokina.cz
7,0

Premiéra 4. 8. 2011
USA, 2011, 94 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Seth Gordon | celý štáb
Hrají:
Donald Sutherland, Jamie Foxx, Julie Bowen, Jennifer Aniston, Dave Sheridan, Colin Farrell, Jason Bateman, Kevin Spacey, Jason Sudeikis | všichni herci

Pro Nicka, Kurta a Dalea by jedinou věcí, která by jejich každodenní dřinu udělala aspoň trochu snesitelnější, bylo rozemlít jejich netolerantní šéfy na prach. Odejít z práce není řešení, takže s přispěním většího než malého množství alkoholu a pochybné rady od bývalého trestance si tři kamarádi vymyslí komplikovaný a zdánlivě „blbuvzdorný“ plán, jak se zbavit svých nadřízených....navždy. Je tu jen jeden problém: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel.

Pro Nicka, Kurta a Dalea by jedinou věcí, která by jejich každodenní dřinu udělala aspoň trochu snesitelnější, bylo rozemlít jejich netolerantní šéfy na prach. Odejít z práce není ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 785 hlasů

Kde se podívat online?

13.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Šéfové na zabití

 • Recenze Šéfové na zabití na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis se snaží zabít svoje příšerné šéfy, kteří hodně připomínají Kevina Spaceyho, Jennifer Aniston a Colina Farella. Měla to být prvotřídní letní zábava, Seth Gordon ale z fajnového scénáře vyrobil průměrnou komediální jednohubku. Nenadchne, neurazí, snad jen trochu zklame vzhledem k tomu, jak dobře mohli Šéfové na zabití dopadnout v jiných rukách.

 • Recenze Šéfové na zabití na fffilm

  Recenze fffilm 90

  Tři kamarádi (každý zaměstnaný jinde) se shodnou na tom, že jejich tři šéfové jsou skutečně nesnesitelní a že jediným řešením situace je jejich násilná smrt. Tuto komedii režíroval člověk, který natočil naprosto strašné Čtvery vánoce (a videoherní dokument King of Kong ), takže mě překvapilo, jak skvěle jsem se při filmu bavil. Rozhodně to nebylo jeho scénářem, který je především standardním mixem sprosťáren, nedorozumění a narážek na drogy a sex. Bylo to tím, že naprostá většina scén měla skvělý rytmus a tempo a v neposlední řadě také tím, že do vedlejších rolí (šéfové, Motherfucker Jones) jsou obsazeny filmové superhvězdy (skvěle si užívající své strašlivé šéfy), zatímco ve třech hlavních rolích jsou spíše pánové z druhé ligy (jestli jste jejich fanoušci, netlučte mě). Spoustu srandovních verbálních vtipů (například dlouhou debatu o tom, proč se Motherfucker Jones jmenuje Motherfucker Jones a ne Mother Fucker-Over Jones) připisuji spíše zdařilé improvizaci než pečlivě sepsanému scénáři. Samozřejmě platí, že titulky (i když jsou přeložené velmi dobře) nepochytí všechny nuance a absurditu původního znění (srovnejte si, jak asi zní když hardcore nigga říká "Motherfucker Jones" a jak zní "Mutrjebal Jones"). Pokud umíte dobře anglicky, budete se bavit mnohem lépe. Snažím se teď listovat v paměti a myslím, že jde o nejvtipnější čistokrevnou komedii od Borata a Superbad .

 • Recenze Šéfové na zabití na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Nick, Kurt a Dale jsou vzorní zaměstnanci, kteří však mají jeden velký problém. Životy jim ničí jejich nesnesitelní šéfové. To je dovede až k zoufalému rozhodnutí se jich zbavit, a to jednou provždy! Kolotoč bláznivých situací může začít.

Související články k filmu Šéfové na zabití

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.