Plakát k filmu: Šéfové na zabití

Šéfové na zabití Horrible Bosses

dokina.cz
6,6

Premiéra 4. 8. 2011
USA, 2011, 94 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Seth Gordon | celý štáb
Hrají:
Donald Sutherland, Jamie Foxx, Julie Bowen, Jennifer Aniston, Dave Sheridan, Colin Farrell, Jason Bateman, Kevin Spacey, Jason Sudeikis | všichni herci

Pro Nicka, Kurta a Dalea by jedinou věcí, která by jejich každodenní dřinu udělala aspoň trochu snesitelnější, bylo rozemlít jejich netolerantní šéfy na prach. Odejít z práce není řešení, takže s přispěním většího než malého množství alkoholu a pochybné rady od bývalého trestance si tři kamarádi vymyslí komplikovaný a zdánlivě „blbuvzdorný“ plán, jak se zbavit svých nadřízených....navždy. Je tu jen jeden problém: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel.

Pro Nicka, Kurta a Dalea by jedinou věcí, která by jejich každodenní dřinu udělala aspoň trochu snesitelnější, bylo rozemlít jejich netolerantní šéfy na prach. Odejít z práce není ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 784 hlasů

Kde se podívat online?

387.47 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Šéfové na zabití

  • Recenze Šéfové na zabití na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis se snaží zabít svoje příšerné šéfy, kteří hodně připomínají Kevina Spaceyho, Jennifer Aniston a Colina Farella. Měla to být prvotřídní letní zábava, Seth Gordon ale z fajnového scénáře vyrobil průměrnou komediální jednohubku. Nenadchne, neurazí, snad jen trochu zklame vzhledem k tomu, jak dobře mohli Šéfové na zabití dopadnout v jiných rukách.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.