Plakát k filmu: Sebevražedný oddíl 3D

Sebevražedný oddíl 3D Suicide Squad

dokina.cz
5,8

USA, 2016, 130 min

Žánr:
akční
Režie:
David Ayer | celý štáb
Hrají:
Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney | všichni herci

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. Důstojnice americké zpravodajské služby Amanda Waller dospěla k rozhodnutí, že tento úkol zvládne pouze tajně vytvořená skupina nesourodých zavrženíhodných jedinců, kteří nemají téměř co ztratit. Ale jakmile si uvědomí, že nebyli vybráni, aby uspěli, ale aby bylo na koho svést vinu za nevyhnutelný neúspěch, rozhodnou se příslušníci sebevražedného oddílu zkusit bojovat a zemřít společně nebo se rozhodnou starat se každý sám o sebe?

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 104 hlasů

Recenze filmu Sebevražedný oddíl 3D

  • Recenze Sebevražedný oddíl 3D na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Po smrti Supermana se svět změnil a Amanda Waller tuší, že se superhrdiny a superpadouchy budou problémy. Proto založí elitní jednotku z těch nejnebezpečnějších zločinců, které trochou vydírání a nějakým tím slibem donutí, aby alespoň na chvilku páchali dobro. Budou mít příležitost? Samozřejmě. Objevila se totiž hrozba, která by mohla zničit celý svět, a tak Sebevražedný oddíl vyráží na svou první misi. DC to ale zase úplně nezvládlo. David Ayer si je sice jistý v akčních scénách a v práci s temnou atmosférou, bohužel i tentokrát dostáváme hromadu postav, z nichž většina nezanechá výraznější dojem, protože se studio opět pokoušelo narvat do dvou hodin takové množství věcí, že to prostě nebylo možné. Takže výsledkem je solidně vypadající a pořád docela zajímavý bordel. Ale pořád bordel, u něhož je zoufalá snaha dohnat několikaletý náskok Marvelu občas až příliš vidět. A hodně to filmu škodí. Příště pomaleji a poctivěji, fandové to ocení.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.