Plakát k filmu: Se ztrátami se počítá

Se ztrátami se počítá Mit Verlust ist zu rechnen

dokina.cz
7,3

Rakousko, 1992, 118 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Ulrich Seidl | celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Zima 1992. V malej rakúskej dedinke blízko českej hranice žije vdovec Sepp. Zásoba jedla, ktorú jeho zosnulá žena uskladnila v mrazáku, sa míňa. Preto prišiel čas, aby si Sepp našiel ďalšiu ženu. Hľadá za hranicou, v susednej malej českej dedinke, kde žije vdova Paula so svojimi sestrami. Dvaja ľudia. A medzi nimi? Hranica. Takýto je príbeh, ale nielen takýto. Strata hranice, strata domova, strata mladosti, strata lásky. Film získal Zvláštnu cenu poroty na medzinárodnom festivale dokumentárnych filmov v Amsterdame 1993.

Zima 1992. V malej rakúskej dedinke blízko českej hranice žije vdovec Sepp. Zásoba jedla, ktorú jeho zosnulá žena uskladnila v mrazáku, sa míňa. Preto prišiel čas, aby si Sepp ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.