Plakát k filmu: San Andreas

San Andreas San Andreas

dokina.cz
5,7

Premiéra 28. 5. 2015
USA, 2015, 114 min

Žánr:
dobrodružný, katastrofický
Režie:
Brad Peyton | celý štáb
Hrají:
Dwayne Johnson, Alexandra Daddario, Carla Gugino, Colton Haynes, Ioan Gruffudd, Archie Panjabi, Paul Giamatti | všichni herci

Poté, kdy o sobě dá vědět nechvalně známý tektonický zlom San Andreas a vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle 9 Richterovy stupnice, vydávají se pilot průzkumného a záchranného vrtulníku (Dwayne Johnson) a jeho bývalá manželka, s níž již delší dobu nežije, na cestu z Los Angeles do San Francisca zachránit svou jedinou dceru.

Ale jejich složitá cesta na sever je pouze začátek. A když už si myslí, že to nejhorší už mají za sebou... tak velké drama teprve začíná.V kinech od 28.května.

Poté, kdy o sobě dá vědět nechvalně známý tektonický zlom San Andreas a vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle 9 Richterovy stupnice, vydávají se pilot průzkumného a záchranného ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 36 hlasů

Kde se podívat online?

461.50 CZK Přehrát online

Kde dávají v televizi?

25. květen 21.20 hod.

Recenze filmu San Andreas

 • Recenze San Andreas na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Supervážný Rock a ňadra Alexandry Daddario v katastrofickém uberprůměru, který se nesnaží bavit, ale vzdělávat. Což je v případě, že není po ruce vypilovaný scénář a režisér, který umí prodat opravdové drama, velice špatný nápad. Warneři holt utratili 100 mega za instruktážní video, které vás dokonale připraví na zemětřesení. Tak doufejme, že ho ocení alespoň obyvatelé ohrožených oblastí, když už nemá co nabídnout ostatním.

 • Recenze San Andreas na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  San Andreas v sobě snoubí vše, co současný hollywoodský katastrofický film může nabídnout. Očekávatelný děj plný objímaní, srdceryvných scén a pekelné dávky štěstí i hrdinských činů je především prostředkem k tomu, aby tvůrci mohli ukázat, co vše dnes dokážeme natočit (+ varování pro Američany, jak tektonický zlom San Andreas může být zákeřný). A umíme toho hodně. Pohled na bortící se Los Angeles a San Francisco, svaly Johnsona a pohlednou Alexandru Daddario rozhodně nudit nebude.

 • Recenze San Andreas na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Katastrofický film San Andreas (pojmenovaný podle tektonického zlomu v Kalifornii) se svým dějem a částečně i zpracováním opravdu hodně podobá žánrově příbuzným snímkům Rolanda Emmericha, především jeho Dni poté. Akorát s tím rozdílem, že v něm nejde o hurikán a dobu ledovou, ale o největší zemětřesení, jaké kdy bylo naměřeno, a neodehrává se v New Yorku, ale na opačné straně USA, konkrétně v Los Angeles a v San Franciscu. A místo nudného Denise Quaida tu v hlavní roli máme cool frajera Dwaynea Johnsona.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.