Plakát k filmu: Sammyho dobrodružství 3D

Sammyho dobrodružství Sammy’s Adventures: The Secret Passage

dokina.cz
6,1

Premiéra 9. 9. 2010
Belgie, 2010, 88 min

Žánr:
dobrodružný, animovaný
Režie:
Ben Stassen | celý štáb
Hrají:
Anthony Anderson, Tim Curry, Jenny McCarthy, Billy Unger, Stacy Keach | všichni herci

Film vypráví příběh morské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život morské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly. Ústředním motivem je přátelství, odvaha a láska a film zábavnou formou předává dětem poselství o potřebě ochraňovat naší planetu. To všechno v úžasné 3D animaci.

V českém dabingu uslyšíte Kryštofa Hádka, Vladimíra Brabce a Oty Jiráka

Film vypráví příběh morské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život morské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 220 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Sammyho dobrodružství 3D

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.