Plakát k filmu: Sammyho dobrodružství 2 3D

Sammyho dobrodružství 2 Sammy's avonturen 2

dokina.cz
5,7

Belgie, 2012, 93 min

Žánr:
dobrodružný, animovaný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Isabelle Fuhrman, Melanie Griffith, Billy Unger | všichni herci

Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai. Želvy se ovšem jen tak nevzdávají a za pomoci svých mláďátek Rickyho a Elly jsou rozhodnuti dokázat nemožné a dostat se zpět na svobodu.

Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai. Želvy ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Sammyho dobrodružství 2 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hobit stále vede návštěvnost kin

  Hobit stále vede návštěvnost kin

  16. 1. 2013 10:00 První díl filmu Hobit vede i pátý týden od premiéry statistiku návštěvnosti českých kin. O víkendu ho zhlédlo dalších 24.656 diváků. I i když se jejich počet od předminulého víkendu o třetinu snížil, je v kinech stále vyhledáván. Zatím má na kontě 555.827 diváků, kteří v pokladnách nechali 85,4 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Kinům i nadále kraluje Hobbit: Neočekávaná cesta

  Kinům i nadále kraluje Hobbit: Neočekávaná cesta

  8. 1. 2013 14:02 První díl filmu Hobit, nabízející postavy i atmosféru Středozemě známou z kultovní trilogie Pán prstenů, vede i měsíc od premiéry statistiku návštěvnosti českých kin. O víkendu ho zhlédlo dalších 39.667 diváků, kteří v pokladnách nechali 6,5 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sammyho dobrodružství 2

  Sammyho dobrodružství 2

  27. 12. 2012 15:16 Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.