Plakát k filmu: Safe

Safe Safe

dokina.cz
6,6

USA, 2012, 94 min

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Boaz Yakin | celý štáb
Hrají:
Jason Statham, Catherine Chan, Chris Sarandon, James Hong, Robert John Burke, Anson Mount, Reggie Lee, Danny Hoch, Jay Giannone, Brian Anthony Wilson, James Colby, John Cenatiempo, Joseph Sikora | všichni herci

Desetiletá čínská dívka Mei je matematický génius. Jednoho dne je násilně odvedena do New Yorku, kde má při vyděračských kšeftech sloužit jako “počítadlo”. Luke Wright (Jason Statham), zápasník bojových umění z New Jersey, zpacká zmanipulovaný zápas a ruská mafi e pro výstrahu zavraždí jeho ženu a každého, s kým se pokusí navázat jakékoli přátelství či vztah. A tak se Luke, bez domova, prostředků a naprosto izolovaný od společnosti, potuluje ulicemi a balancuje na pokraji sebevraždy. Náhle však jeho cestu zkříží malá vyděšená Číňanka pronásledovaná ruskými gangstery. Luke v mžiku stojí před zásadní otázkou: Pokračovat po vlastní ose vedoucí do záhuby nebo se vrátit zpět a bojovat s mafiánským podsvětím za záchranumalé dívky, kterou nikdy dříve nepotkal?

Desetiletá čínská dívka Mei je matematický génius. Jednoho dne je násilně odvedena do New Yorku, kde má při vyděračských kšeftech sloužit jako “počítadlo”. Luke Wright (Jason ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 24 hlasů

Recenze filmu Safe

  • Recenze Safe na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Jason Statham musí ochránit chytrou holčičku uprostřed New Yorku, kde mu jde po krku doslova každý. Jednoduché a přímočaré béčko sází na Stathamovo charisma, svižnou režii a takové množství akce, že by se zastyděli i pánové z The Exendables.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.