Plakát k filmu: Rozchod

Rozchod Partir

dokina.cz
6,6

Premiéra 27. 5. 2010
Francie, 2009, 85 min

Žánr:
drama
Režie:
Catherine Corsini | celý štáb
Hrají:
Kristin Scott Thomas, Yvan Attal | všichni herci

Suzanne je čtyřicátnice, žena doktora, matka dvou teenagerů, která žije na jihu Francie. Její nudný, měšťácký způsob života ji ničí. Rozhodne se vrátit ke své původní práci fyzioterapeutky, ve které byla skvělá, dříve než se rozhodla život věnovat výchově dětí. Manžel souhlasí a navrhne vybudovat její ordinaci vzadu za domem. Stavby se ujme dělník Ivan, bývalý vězeň. Když se s ním Suzane poprvé setká, je pohlcena náhlou a zničující přitažlivostí. Vzdá se všeho a zcela se oddá všepohlcující vášni. Jeden okamžik jí však stojí v cestě: ROZCHOD s manželem.

Suzanne je čtyřicátnice, žena doktora, matka dvou teenagerů, která žije na jihu Francie. Její nudný, měšťácký způsob života ji ničí. Rozhodne se vrátit ke své původní práci ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 199 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Rozchod

  • Recenze Rozchod na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Myslela si, že má spokojený život, ale stačilo pár minut ve společnosti námezdního dělníka a najednou i v padesáti všechno jinak. Rozchod je rychlé a úderné skoro-stylistické cvičení na téma láska, které od úplného stylistického cvičení odlišuje fantastický herecký výkon Kristin Scott Thomas a společnou s ním má naopak skutečnost, že si tu nikdo nehraje na žádné umění.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.