Plakát k filmu: Rosemary má děťátko

Rosemary má děťátko Rosemary's Baby

dokina.cz
8,0

USA, 1968, 136 min

Žánr:
drama, mystery, horor, fantasy
Režie:
Roman Polanski | celý štáb
Hrají:
Mia Farrow, John Cassavetes, Ruth Gordon, Ralph Bellamy, Charles Grodin, Tony Curtis, William Castle, Elisha Cook Jr., Floyd Mutrux, Bill Baldwin, George R. Robertson | všichni herci

Rosemary a její nový manžel Guy se stěhují do nového apartmánu v New Yorku, kde se spřátelí se starším párem v sousedství. Když ale nějaká dívka ze sousedního bloku spáchá sebevraždu, začne mít Rosemary strach ze špatných lidí. Objevuje se i nový problém - ochránit dítě, které čeká. Možná to ale nebude dítě, jenž bude potřebovat ochránit….

Rosemary a její nový manžel Guy se stěhují do nového apartmánu v New Yorku, kde se spřátelí se starším párem v sousedství. Když ale nějaká dívka ze sousedního bloku spáchá ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 216 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 102.90 CZK 257.64 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Rosemary má děťátko

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Krotitelé duchů nebo Osvícení? Vybíráme filmy plné démonů a nadpřirozena

  Krotitelé duchů nebo Osvícení? Vybíráme filmy plné démonů a nadpřirozena

  29. 7. 2016 10:00 Tento týden vtrhla do českých kin nová verze legendární komedie Krotitelé duchů. "Duchařské" filmy různých žánrů jsou mezi diváky velice oblíbené, a proto jsme pro vás připravili seznam několika zajímavých titulů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hrůza a děs, vybíráme největší hororové klasiky

  Hrůza a děs, vybíráme největší hororové klasiky

  11. 3. 2016 09:45 Horor, filmový žánr, který má v divákovi vyvolávat strach a děs je starý jako samotná kinematografie. První krátké snímky z prvky hororu se objevily již na přelomu 19. a 20. století. Každým rokem vzniká nezpočet více či méně úspěšných hororových snímků. Pojďme se podívat na ty, které se staly legendami svého žánru.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.