Plakát k filmu: Rodinka

Rodinka Rodinka

dokina.cz
3,0

Premiéra 9. 12. 2010
Česká Republika, 2010, 80 min

Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Dušan Klein | celý štáb
Hrají:
Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Lucie Vondráčková, Lenka Vlasáková, Naďa Konvalinková, Petr Kostka, Josef Alois Náhlovský | všichni herci

Sympatické na tomto setkání je, že dnešní RODINKA „zdědila“ originální smysl pro legraci, milou ujetost, zálibu v ztřeštěných nápadech i schopnost tolerance a že jde pořád o malou komunitu lidí, kteří se mají rádi a pro které je rodina a vzájemná soudržnost na prvním místě.

Stejně jako kdysi, i dnes je centrem dění RODINKY hala a kuchyně, kde se scházejí a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable a legrační i vážnější kolize, prožívají krásné rodinné chvíle… Nebo, a to je novinka, scházejí se v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na „tropy“. Pěstuje zde orchideje, které by mu záviděl i slavný detektiv Nero Wolf. Rodinné porady v tropech mají většinou tak trochu tajnůstkářský ráz. Právě tady rodinná rada řeší třeba problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Budou to tedy opět setkání, která nabídnou chvíle nabité pozitivní energií a rodinnou pohodou.

Jak zplodit potomka? Kdo vyprávěl malé Daisy pohádky o Zelené Karkulce, Hodných jezinkách či Odbarvené zlatovlásce? Jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Proč se Andulka schovává před tchýni? Jaký poklad zanechala Babička rodince? Proč Pavle mizí z pračky ponožky? Kdo je Míša a jak se vloupala k rodince? Jak se stal Pavel zámeckým pánem? Proč se rodinný pes jmenuje Alarm? Jaké štědrovečerní překvapení připravil pro rodinu „raubíř“ Petr? Kdo „zamordoval“ vánoční kapry?... To je jenom několik málo dějových motivů, o nichž se více dozvíte ve filmu…

Sympatické na tomto setkání je, že dnešní RODINKA „zdědila“ originální smysl pro legraci, milou ujetost, zálibu v ztřeštěných nápadech i schopnost tolerance a že jde pořád o malou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 459 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Rodinka

 • Recenze Rodinka na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Další příhody obyčejné a pořád celkem sympatické rodinky to v kině zkoušet neměly. Jako film zklamávají naprosto ve všem a dělají původnímu seriálu ostudu. V televizi by jim to slušelo výrazně víc. Do kina takovéhle věci nepatří.

Trailer k filmu

Související články k filmu Rodinka

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Film Dušana Kleina Rodinka příjde do kin 9. prosince, bude se vysílat jen krátce

  Film Dušana Kleina Rodinka příjde do kin 9. prosince, bude se vysílat jen krátce

  18. 11. 2010 13:41 Sestřihem volného pokračování televizního seriálu Fan Vavřincové Taková normální rodinka vznikl snímek Dušana Kleina Rodinka, který se v kinech objeví 9. prosince. Snímek se natáčel na sklonku léta po téměř dvouleté práci na scénářích. Producent Miloslav Šmídmajer se na zjednodušeném názvu Rodinka domluvil předem s herci Janou Štěpánkovou, Danielou Kolářovou a Jaromírem Hanzlíkem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.