Plakát k filmu: Říše léta

Říše léta Sumarlandið

dokina.cz
6,4

Island, 2010, 85 min

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Ólafía Hrönn Jónsdóttir | všichni herci

Manželský pár Lára a Oscar provozují Dům duchů a pořádají spiritistické seance. V zahradě jejich domu se nachází kámen, který obývají elfové a ke kterému má Lára mimořádný vztah. Podniku se příliš nedaří a Oscar před Lárou tají jejich skutečnou finanční situaci. Vzal si vysoký úvěr a jejich podnik se později ocitá ve ztrátě, věřitelé ztrácejí trpělivost a podniku hrozí exekuce. Jako zázrakem se objeví výstřední německý podnikatel, který mu nabídne vysokou částku za elfí kámen a Oskar je ve velkém pokušení ho prodat a navždy se tak zbavit finančních problémů. I přesto, že od Láry ví, že s kamenem není radno manipulovat, rozhodne se ho, za jejími zády prodat. A tím spustí lavinu událostí s nepředvídatelnými následky.

Manželský pár Lára a Oscar provozují Dům duchů a pořádají spiritistické seance. V zahradě jejich domu se nachází kámen, který obývají elfové a ke kterému má Lára mimořádný vztah. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.