Plakát k filmu: RH+ Upíří pohádka

RH+ Upíří pohádka RH+, El Vampiro de Sevilla

Španělsko, 2006, 76 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Antonio Zurera | celý štáb

Manuelova rodina je veľmi zvláštna. Jej členovia sú výstrední upíri, ktorí už 500 rokov slúžia grófovi. Teraz sa im naskytla šanca na návrat domov do Španielska. Lenže ich cesta nebude vobec jednoduchá. Nešťastnou náhodou sa rodina rozdelí. Manuel sa dostane do New Yorku, kde ho čaká ťažká úloha. Musí pomocť zachrániť Sochu Slobody pred zlým americkým upírom a zároveň nájsť svoju stratenú rodinu.

Manuelova rodina je veľmi zvláštna. Jej členovia sú výstrední upíri, ktorí už 500 rokov slúžia grófovi. Teraz sa im naskytla šanca na návrat domov do Španielska. Lenže ich cesta ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.