Plakát k filmu: Resident Evil: Poslední kapitola 3D

Resident Evil: Poslední kapitola 3D Resident Evil: The Final Chapter

dokina.cz
5,3

Premiéra 26. 1. 2017
Francie, Kanada, Německo, Australie, 2016, 140 min

Žánr:
thriller, akční, sci-fi, horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Milla Jovovich, Shawn Roberts, Ali Larter, Sienna Guillory, Wentworth Miller | všichni herci

Na filmová plátna míří závěrečný díl nejúspěšnější filmové série na motivy videoher, která celosvětově utržila přes 1 miliardu dolarů a inspirovala se úspěšnou herní sérií společnosti Capcom.

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.

Na filmová plátna míří závěrečný díl nejúspěšnější filmové série na motivy videoher, která celosvětově utržila přes 1 miliardu dolarů a inspirovala se úspěšnou herní sérií ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Resident Evil: Poslední kapitola 3D

  • Recenze Resident Evil: Poslední kapitola 3D na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Milla Jovovich se vrací na místo, kde začala zombie nákaza a doufá, že ji tu i ukončí. Zase je u toho spousta potvor, bitek, střílení a lekaček a naštěstí už ne tak agresivní vizuál jako posledně. Loučení série má stylem a atmosférou celkem blízko k povedené trojce. Milla Jovovich na to pořád má, film málokdy zpomalí a servíruje přesně to, co slibuje. Škoda epileptického střihu, který podráží akčním scénám nohy. Jinak ale jeden z těch lepších filmů ze série, který sice nenabízí nic nového ani světoborného, ale dává fanouškům to, co po něm chtějí. Pokud k nim nepatříte, tak film ignorujte.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.