Plakát k filmu: Resident Evil: Odveta 3D

Resident Evil: Odveta 3D Resident Evil: Retribution

dokina.cz
3,8

Premiéra 13. 9. 2012
USA, 2012, 96 min

Žánr:
thriller, akční, sci-fi, horor
Režie:
Paul W.S. Anderson | celý štáb
Hrají:
Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Shawn Roberts, Boris Kodjoe, Kevin Durand, Oded Fehr, Johann Urb, Aryana Engineer, Bingbing Li | všichni herci

Velmi úspěšná filmová adaptace ságy, která vydělala téměř 700 miliónů dolarů po celém světě, natočená podle oblíbené série videoher s názvem Resident Evil se vrací ve svém netrpělivě očekávaném pátém pokračování RESIDENT EVIL: RETRIBUTION ve formátu 3D.

Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě ALICE (Milla Jovovich) , se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Alice, bez bezpečného útočiště, pokračuje v honbě na ty, kteří jsou odpovědni za šíření epidemie; honbě, která jí dovede z Tokya do New Yorku, Washingtonu a Moskvy a vyvrcholí ohromujícím odhalením, které ji donutí znovu přemýšlet o všem, o čem si dosud myslela, že je pravda. Alice, které pomáhají noví spojenci a staří přátelé, musí bojovat tak dlouho, aby přežila a unikla nepřátelskému světu na pokraji zapomnění. Konec se blíží.

Velmi úspěšná filmová adaptace ságy, která vydělala téměř 700 miliónů dolarů po celém světě, natočená podle oblíbené série videoher s názvem Resident Evil se vrací ve svém ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 365 hlasů

Kde se podívat online?

276.68 CZK Přehrát online

Recenze filmu Resident Evil: Odveta 3D

  • Recenze Resident Evil: Odveta 3D na MovieZone

    Recenze MovieZone 10

    Milla Jovovich utíká z tajemné základny společnosti Umbrella, musí zpomaleně postřílet spousty zombíků, stát se matkou a zadusit veškeré naděje na to, že se série Resident Evil ještě někdy stane zajímavou. Film nepopsatelně špatný naprosto ve všech ohledech.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.