Plakát k filmu: Republik Twitter

Republik Twitter Republik Twitter

dokina.cz
7,3

Indonesie, 2012, 105 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Sukmo student umístěný v Yogyakartě, tráví většinu svého času na Twitteru. Tam se zamiluje do jiného uživatele, krásné novinářky Hanum, se kterou se nikdy nesetkal tváří v tvář. S pomocí Andre a jeho přítelkyně Nadyi, dosáhne Sukmo na Twitteru úspěchu a jeho hlas v politických kampaních se stává nepřeslechnutelným.  Ve své nově nalezené pozici je Sukmo  už schopen přiblížit se k Hanum a začnou se vídat.

Sukmo student umístěný v Yogyakartě, tráví většinu svého času na Twitteru. Tam se zamiluje do jiného uživatele, krásné novinářky Hanum, se kterou se nikdy nesetkal tváří v tvář. S ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.