Plakát k filmu: Red

Red Red

dokina.cz
6,3

Premiéra 28. 10. 2010
USA, 2010, 111 min, od 12 let

Žánr:
komedie, akční, kriminální
Režie:
Robert Schwentke | celý štáb
Hrají:
Brian Cox, Audrey Wasilewski, John Malkovich, James Remar, Richard Dreyfuss, Morgan Freeman, Helen Mirren, Bruce Willis, Justine Wachsberger, Emily Kuroda, Laura DeCarteret, Julian McMahon, Mary-Louise Parker, Ernest Borgnine, Michelle Nolden | všichni herci

Akční komedii RED natočil na motivy stejnojmenné komiksové mikrosérie Warrena Ellise a kreslíře Cully Hamnera režisér Robert Schwentke. Vypráví příběh penzionovaného agenta CIA Franka Mosese (Bruce Willis), který žije poklidně a idylicky na venkově. Až do té doby, kdy se jej nové vedení CIA rozhodne zlikvidovat. V tu chvíli nastává souboj na život a na smrt mezi špičkovým, ale zestárlým agentem, a celým zbytkem CIA. Název filmu je zkratkou označení Retired Extremely Dangerous (v důchodu, extrémně nebezpečný), a právě takovým se náš hrdina ukáže. Dále hrají např. Morgan Freeman, Helen Mirren či John Malkovich.

Akční komedii RED natočil na motivy stejnojmenné komiksové mikrosérie Warrena Ellise a kreslíře Cully Hamnera režisér Robert Schwentke. Vypráví příběh penzionovaného agenta CIA ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 435 hlasů

Recenze filmu Red

  • Recenze Red na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Trochu uondaný pokus o špionážní bžundu po dvaceti letech. Herecká esa jsou ovšem v lepší formě než tým za kamerou, takže generická zápletka a televizní režie podráží nohy původnímu záměru. Promarněná šance, kterou bylo cítit už od prvních ukázek. Někdy je ovšem smutné být sám sobě úspěšným prorokem.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.