Plakát k filmu: Rec

[Rec] [Rec]

dokina.cz
7,5

Španělsko, 2007, 78 min, od 15 let

Žánr:
thriller, horor
Režie:
Jaume Balagueró | celý štáb
Hrají:
Manuela Velasco, Ferran Terraza, Pablo Rosso, David Vert, Martha Carbonell, Carlos Vicente | všichni herci

Skupina reporterů se chystá natočit 24-hodinovou reportáž o hasičském sboru. Vše probihá v normálním a poklidném rytmu, když se znenadání rozezní siréna, která vše odstartuje. Během jízdy se reportéři dozvídají, že na tísňovou linku zavolali nájemníci, kteří se nemohou dobouchat na jednu ze sousedek. Ta bydlí v nejvyšším patře, z něhož se ozývá šílený křik.

Po příjezdu už u domu čeká policejní hlídka, která se za doprovodu hasičů dostane násilím do bytu, kde najdou zkrvavenou šílenou stařenu. Ta napadne jednoho z policistů a způsobí mu vážné zranění. Když snesou zraněného policistu do přízemního podlaží, zjistí, že je dům již zcela uzamčen a není možné se z něho jakkoliv dostat a všude venku jsou speciální policejní jednotky, které nechtějí obyvatele domu pustit ven.

Netuší, že stařena je nakažena nebezpečným virem, který v lidech vzbudí šílenost a nezkrotnou chuť po mase.

Skupina reporterů se chystá natočit 24-hodinovou reportáž o hasičském sboru. Vše probihá v normálním a poklidném rytmu, když se znenadání rozezní siréna, která vše odstartuje. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 98 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Rec

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Bojíte se při sledování hororů? Spálíte až 200 kalorií!

    Bojíte se při sledování hororů? Spálíte až 200 kalorií!

    30. 10. 2012 14:03 Při sledování filmového hororu člověk spálí až 200 kalorií navíc. Tolik si vyžádá třeba delší procházka. Nejvíc energie si vyžádá sledování filmu Osvícení od Stanleyho Kubricka, v průměru 184 kalorií. Vyplývá to podle deníku Daily Telegraph ze studie Westminsterské univerzity. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.