Plakát k filmu: Rebelka

Rebelka Brave

dokina.cz
6,9

Premiéra 16. 8. 2012
USA, 2012, 93 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční, fantasy, animovaný
Režie:
Mark Andrews | celý štáb
Hrají:
Kelly Macdonald, Billy Connolly, Emma Thompson, Julie Walters, Kevin McKidd, Robbie Coltrane, Craig Ferguson, John Ratzenberger | všichni herci

Už od starých časů se po mnoho generací šíří příběhy o epických bitvách a mystických legendách v drsné a tajemné Skotské vysočině. Ve filmu „Brave“ se k tradici přidá nová pověst, když odvážná Merida stane tváří v tvář tradici, osudu a nejkrutější bestii.

Merida je zkušená lučištnice a impulzivní dcera krále Ferguse a královny Elinor. Merida, která je odhodlána jít si v životě svou vlastní cestou, se vzepře starému zvyku zasvěcení pánům země: silnému Lordu MacGuffinovi, mrzutému Lordu Macintoshovi a svárlivému Lordu Dingwallovi. Meridiny činy nechtěně rozpoutají chaos a běsnění v království, a když se obrátí o pomoc k podivínské staré Čarodějnici, dostane prokleté přání. Merida, která následuje nebezpečné síly, objeví význam skutečné odvahy, aby zlomila příšernou kletbu, než bude příliš pozdě.

„Brave, v režii Marka Andrewse a Brendy Chapman a produci Katherine Sarafian, je velkým dobrodružstvím plným srdce, nezapomenutelných postav a příznačného Pixarovského humoru, který si vychutná publikum všech věkových kategorií.

Už od starých časů se po mnoho generací šíří příběhy o epických bitvách a mystických legendách v drsné a tajemné Skotské vysočině. Ve filmu „Brave“ se k tradici přidá nová pověst, ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 414 hlasů

Kde se podívat online?

387.47 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.