Plakát k filmu: Ready Player One: Hra začíná Premiéra

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One

dokina.cz
8,1

Premiéra 29. 3. 2018 (za 9 dní)
USA, 2018, 140 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, sci-fi
Režie:
Steven Spielberg | celý štáb
Hrají:
Tye Sheridan, Olivia Cooke, Simon Pegg | všichni herci

Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Ale lidé nalezli spásu v OÁZE, rozsáhlém světě ve virtuální realitě, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkazuje své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde digitální velikonoční vajíčko, které ukryl někde v OÁZE, a odstartuje tak a zběsilí závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení vajíčka rozhodne přidat jen těžko myslitelný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, objevů a nebezpečí.

Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Ale lidé nalezli spásu v OÁZE, rozsáhlém světě ve virtuální realitě, který vytvořil geniální a ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 29. 3. 2018
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Ready Player One: Hra začíná

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Plakáty Ready Player One skládají poklonu klasikám nejen z 80. let

  Plakáty Ready Player One skládají poklonu klasikám nejen z 80. let

  8. 3. 2018 11:51 Spielbergova sci-fi jízda Ready Player One tu nohu z plynu nesundává a po konečně dobrých trailerech nám představuje několik nových plakátů. Ty si berou na paškál řadu starých klasik, jen si je tak trochu upravují k obrazu svému.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Steven Spielberg odstartuje lov za nedozírným pokladem už za měsíc

  Steven Spielberg odstartuje lov za nedozírným pokladem už za měsíc

  28. 2. 2018 09:16 Ready Player One je sice částečně o virtuální realitě, částečně o dystopické skutečné realitě v budoucnu, ale nakonec je celý film hlavně o jedné velké honbě za pokladem. Ten se skrývá ve virtuální realitě jménem Oasis, do které se vydávají prakticky všichni nejen na lov.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: V novém filmu Stevena Spielberga honí hrdiny Tyranosaurs i King Kong

  V novém filmu Stevena Spielberga honí hrdiny Tyranosaurs i King Kong

  19. 2. 2018 10:29 Spielbergův Ready Player One dorazí do kin na konci března a už teď víme, že se máme připravit na pořádně rozmáchlé dobrodružství ve dvou rovinách. Tou první je dystopická realita v budoucnosti, tou druhou virtuální realita bez jakýchkoliv bariér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.