Plakát k filmu: Raubíř Ralf

Raubíř Ralf Wreck-It Ralph

dokina.cz
8,2

Premiéra 15. 11. 2012
USA, 2012, 108 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
Rich Moore | celý štáb
Hrají:
John C. Reilly, Jane Lynch, Dennis Haysbert, Stefanie Scott, Sarah Silverman | všichni herci

Walt Disney Animation Studios a režisér Rich Moore, držitel Emmy® (televizní seriály „Simpsonovi“, „Futurama“) vezmou návštěvníky kin na legrační cestu video hrou ve filmu „Wreck-It Ralph“, příběhu arkády Bad Guy (padouch), který se rozhodne dokázat, že se z něj může stát Good Guy (kladný hrdina). Wreck-It Ralph touží po tom, aby byl milován tak, jako perfektní Good Guy jménem Fix-It Felix z jeho hry. Problém je v tom, že nikdo nemiluje Bad Guye. Ale oni milují hrdiny… takže když přichází moderní hra ve stylu kdo dřív vystřelí, kde se objeví neoblomná Sergeant Calhoun, Ralph to vidí jako příležitost k hrdinství a štěstí. Vplíží se do hry s jednoduchým plánem – vyhrát medaili – ale brzy zničí všechno a nechtěně vypustí smrtelného nepřítele, který ohrožuje každou hru v arkádě. Jediná Ralphova naděje? Vanellope von Schweetz, mladá problémistka z hry o závodění, která je tou jedinou, kdo může Ralpha naučit, co to znamená být Good Guy. Ale zjistí, že je natolik dobrý, aby se stal hrdinou před tím, než se objeví pro celou arkádu nápis „Game Over“?

Walt Disney Animation Studios a režisér Rich Moore, držitel Emmy® (televizní seriály „Simpsonovi“, „Futurama“) vezmou návštěvníky kin na legrační cestu video hrou ve filmu ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 42 hlasů

Kde se podívat online?

387.47 CZK Přehrát online

Recenze filmu Raubíř Ralf

  • Recenze Raubíř Ralf na MovieZone

    Recenze MovieZone 90

    Nápady je to nabušené jako Simpsonovi, vizuálně se to tlačí na pixarovky a z nostalgického hlediska to snad nemá konkurenci. Jedinečný důkaz toho, že obroda trouchnivějícího žánru nevede skrz vyšší a vyšší počet pixelů, ale hlavně skrz námětové srdcovky a kopu kreativity. Snad si z toho ostatní vezmou příklad.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.