Plakát k filmu: Queen v Budapešti

Queen v Budapešti Queen Live in Budapest

USA, Kanada, Maďarsko, 1987, 90 min

Žánr:
hudební, dokumentární
Režie:
| celý štáb
Hrají:
John Deacon, Brian May, Roger Taylor, Freddie Mercury | všichni herci

V rámci Magic Tour se Queeni podívali i do Maďarska - Budapeště. Nejenže to byl jejich první koncert ve východním bloku, ale ve východním bloku  to byl jeden z prvních koncertů západní skupiny vůbec. Koncert se odehrál na Nepstadionu, kde přišlo 80 000 lidí (místní média však údajně psala až 120 000). Uslyšíme zde všechny velké hity jako I Want to Break Free, Radio GaGa, Another One Bites the Dust, We Will Rock You, Bohemian Rhapsody nebo We Are the Champions. Jako bonus pro fanoušky zde Queeni přednesou píseň Tavaszi szél vizet áraszt, která je v Maďarsku lidová.

Koncert je určitě důležitým mezníkem ve světové hudbě.

V rámci Magic Tour se Queeni podívali i do Maďarska - Budapeště. Nejenže to byl jejich první koncert ve východním bloku, ale ve východním bloku  to byl jeden z prvních koncertů ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.