Plakát k filmu: Qivitoq – duch hor

Qivitoq – duch hor Qivitoq

dokina.cz
7,0

Dánsko, 1956, 119 min

Žánr:
rodinný

Qivitoq je příběh o lidech, kteří se potýkají s nesnázemi, jež skýtá život v dalekém Grónsku. Buď je překonají, nebo jim podlehnou a snaží se před nimi utéct. Lovec Pavia pluje jednoho rána na svém kajaku do přístavu Frederiksminde. Na svém chatrném plavidle podniká dalekou cestu ze své osady, Sermiliku, aby zjistil, zda loď, kterou si objednal z Dánska, již dorazila. Tuleňů v moři pomalu ale jistě ubývá a Paviovi je jasné, že jak on, tak ostatní Gróňané budou muset začít lovit ryby, aby přežili.

Qivitoq je příběh o lidech, kteří se potýkají s nesnázemi, jež skýtá život v dalekém Grónsku. Buď je překonají, nebo jim podlehnou a snaží se před nimi utéct. Lovec Pavia pluje ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 75 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.