Plakát k filmu: Půlnoční míle

Půlnoční míle Moonlight Mile

dokina.cz
6,6

USA, 2002, 146 min

Žánr:
drama, romantický

Mladík Joe Nast (Jake Gyllenhaal) uprostřed plánů na svatbu ztrácí to nejcenější - svou snoubenku a s ní všechny své plány a sny. Po její tragické smrti se přesto rozhodne stát se skvělým zetěm jejím rodičům Benovi (Dustin Hoffman) a JoJo (Susan Sarandon) Flossovým, pro které zůstal po smrti jejich dcery "tím jediným na světě".

Když ale náhle vstoupí do jeho života jiná žena (Ellen Pompeo), musí se nějak vypořádat se svým nechtěným citem i rolí, kterou si před tím zvolil... Režisér Brad Silberling (Město andělů) natočil citlivý příběh o tom, jak se vrátit zpět do života přes všechny tragické události a zjistit, že láska přichází v ty nejméně očekávané okamžiky.

Mladík Joe Nast (Jake Gyllenhaal) uprostřed plánů na svatbu ztrácí to nejcenější - svou snoubenku a s ní všechny své plány a sny. Po její tragické smrti se přesto rozhodne stát se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 424 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.