Plakát k filmu: Půlnoc v Paříži

Půlnoc v Paříži Midnight in Paris

dokina.cz
7,7

Premiéra 22. 9. 2011
USA, Španělsko, 2011, 94 min

Žánr:
komedie, romantický, fantasy
Režie:
Woody Allen | celý štáb
Hrají:
Rachel McAdams, Adrien Brody, Owen Wilson, Michael Sheen | všichni herci

Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by se sem po svatbě přestěhovat. Ovšem Inez jeho romantickou představu nesdílí a nemyslí si, že toto město bylo ve 20. letech minulého století zlatým věkem.

Jednoho večera jde Inez se svými přáteli tancovat a Gil se prochází noční Paříží. Jeho půlnoční zážitky mu odhalí Paříž v jiném světle a ovlivní nejen jeho budoucí život. Žije v iluzi, kterou lidé někdy trpí a domnívá se, že život ostatních lidí, by byl pro něho daleko lepší.

Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 281 hlasů

Recenze filmu Půlnoc v Paříži

 • Recenze Půlnoc v Paříži na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze Půlnoc v Paříži na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Ani přelomový, ani strhující, ale neskonale příjemný je nový film Woodyho Allena Půlnoc v Paříži, který právě dorazil do Česka.

Trailer k filmu

Související články k filmu Půlnoc v Paříži

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Woody Allen bude letos opět natáčet film ve Francii

  Woody Allen bude letos opět natáčet film ve Francii

  2. 5. 2013 10:00 Americký režisér Woody Allen se v létě opět vypraví do Francie, kde bude natáčet nový film s britským hercem Colinem Firthem a americkou herečkou Emmou Stoneovou. Vrátí se tak na půdu, kde vznikl jeho komerčně nejúspěšnější snímek Půlnoc v Paříži, za jehož scénář dostal i Oscara.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Woody Allen se nejnovějším filmem vrátil do New Yorku

  Woody Allen se nejnovějším filmem vrátil do New Yorku

  9. 1. 2013 22:12 Americký režisér Woody Allen natočil svůj nejnovější film Blue Jasmine opět v domovském New Yorku. Jeho předchozí snímky vznikaly v evropských metropolích, připomíná agentura DPA. Zatím nebylo oznámeno, kdy nejnovější počin neúnavného filmaře vstoupí do kin.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.