Plakát k filmu: Prosíme přetočte

Prosíme přetočte Be Kind Rewind

dokina.cz
6,2

USA, Anglie, 2008, 102 min

Žánr:
komedie, sci-fi
Režie:
Michel Gondry | celý štáb
Hrají:
Jack Black, Mos Def, Danny Glover, Mia Farrow, Sigourney Weaver | všichni herci

V divoce vynalézavé fantazii scénáristy, režiséra a držitele Oscara Michela Gondryho se zrodila nová komedie. Be Kind Rewind je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech, jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech.

Jerry a Mike jsou kámoši už od dětství. Jerry (Jack Black) je mechanik a žije v karavanu blízko elektrárny. Mike (Mos Def) bydlí a pracuje ve videopůjčovně a snaží se zachránit skomírající obchod. Žádný div, když se uprostřed jejich nicotných životů v Jerryho hlavě zrodí představa, že mu elektrárna ničí mozek. Po jeho neúspěšném pokusu o sabotáž se však něco doopravdy stane. Jeho zmagnetizovaný mozek vymaže všechny kazety v Mikově videopůjčovně. Protože nechtějí hrstku posledních zákazníků zklamat, nenapadne je nic lepšího než smazané filmy přetočit.Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop.

V divoce vynalézavé fantazii scénáristy, režiséra a držitele Oscara Michela Gondryho se zrodila nová komedie. Be Kind Rewind je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech, jednom ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 709 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.