Plakát k filmu: Prometheus

Prometheus Prometheus

dokina.cz
6,6

Premiéra 7. 6. 2012
USA, 2012, 124 min

Žánr:
akční, drama, sci-fi, horor
Režie:
Ridley Scott | celý štáb
Hrají:
Michael Fassbender, Guy Pearce, Charlize Theron, Noomi Rapace | všichni herci

Ridley Scott, režisér filmů „Vetřelec“ a „Blade Runner“, se vrací s žánrem, ke kterému pomáhal psát pravidla. V Prometheovi stvořil další výjimečný svět, v němž napínavé pátrání po kořenech naší civilizace na planetě Zemi zavede skupinu průzkumníků až do neprobádaných koutů vesmíru. Právě tady budou muset svést děsivou bitvu za záchranu a budoucnost lidské rasy.

Ridley Scott, režisér filmů „Vetřelec“ a „Blade Runner“, se vrací s žánrem, ke kterému pomáhal psát pravidla. V Prometheovi stvořil další výjimečný svět, v němž napínavé pátrání ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 110 hlasů

Kde se podívat online?

274.93 CZK Přehrát online

Recenze filmu Prometheus

  • Recenze Prometheus na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Posádka složená z vědců, krásné ředitelky i robota přilétá na planetu v dalekém souhvězdí, k jejíž poloze nám podle všeho dali indicie naši stvořitelé. Čeká na tu hrozivé tajemství, nebo klíč k odpovědi na to, odkud lidstvo pochází? Jelikož Prometheus předchází tetralogii o Vetřelcích, leccos si sami domyslíte. Stejně tak je jasné, že návrat Ridleyho Scotta ke sci-fi je po stránce výtvarné, obrazové i trikové opulentní a zcela odzbrojující. Jenže když nemáte dobrý scénář - anebo ho zuřivě osekáte - novou žánrovou klasiku natočit prostě nemůžete. Pláčeme.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.