Plakát k filmu: Přizdis*áči

Přizdis*áči Inbetweeners Movie, The

dokina.cz
5,7

Premiéra 22. 12. 2011
Anglie, 2011, 97 min

Žánr:
komedie
Režie:
Ben Palmer | celý štáb
Hrají:
Simon Bird, James Buckley, Blake Harrison, Joe Thomas, Laura Haddock, Tamla Kari, Emily Head, Anthony Head, Belinda Stewart-Wilson, Sam Creed, Theo James | všichni herci

Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem PŘIZDIS*ÁČI, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti.

Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako “přizdis*áči”, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby.

Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem PŘIZDIS*ÁČI, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 41 hlasů

Recenze filmu Přizdis*áči

 • Recenze Přizdis*áči na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

 • Recenze Přizdis*áči na fffilm

  Recenze fffilm 70

  Pod bizarním českým názvem Přizdis*áči , který vůbec netuším jak se má vyslovovat ("Přizdishvězdičkaáči"???) k nám přichází britská teen sex komedie na motivy televizního seriálu, o kterém jsem nikdy neslyšel. Naštěstí nemusíte o seriálu vědět vůbec nic. Film je o tom, že čtyři kamarádi dokončí střední školu a jedou si užít na řecký ostrov (SLUNCE CHLAST DĚVKY DROGY YEAH!). Jeden vypadá jako mladý John Turturro, druhý jako mladý Jimův táta z Prciček a zbývající dva se mi občas trochu pletli. Na ostrově se jim samozřejmě nestane nic dobrého, ale nakonec to samozřejmě víceméně dobře dopadne... Ze zásadních rekvizit filmu stojí za zmínku především: Několik full frontalů (převážně mužských) Autofelace Zvracení cizím lidem na hlavu Pohlavní ukájení tlusté důchodkyně Utopený pes Bankovky v anusu Velké hovno v bidetu Malé hovno v nose Kdybych vám podrobněji popisoval děj, bude to znít jako ta úplně nejstrašnější komedie z produkce Adama Sandlera. Kupodivu, můj dojem z filmu byl veskrze pozitivní, za což mohou především ti čtyři hoši v hlavních rolích, kteří jsou opravdu dobří herci a dokáží slušně ždímat humor i ze scén, kde ho podle scénáře moc není. Překvapivě docela funguje i pointa, spočívající v tom, že si hoši nakonec na ostrově šťastně najdou čtyři holky (Britky na zájezdu), které - i když se nejméně dvě nedají označit za "krasavice" - působí značně sympaticky. Vzato kolem a kolem, kromě brutální nepřístupné zábavy je to zajímavý příklad toho, že se dá natáčet vkusná sprostota, ale není to jednoduché. P.S: Hoši si ve filmu nechají na zájezd vyrobit trička, která vypadají takto a český distributor EEAP jejich českou mutaci odvážně rozdával novinářům: Protože jsem ve svém věku už příliš velký přizdis*áč na to, abych něco takového nosil, rád bych se ho zbavil. Pokud jste na Google+, máte velikost "Large" a jste ochotni si ho převzít v Praze, tak se o něj přihlaste tady .

Související články k filmu Přizdis*áči

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Přizdis*áči

  Přizdis*áči

  18. 12. 2011 19:50 Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem PŘIZDIS*ÁČI, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin

  Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin

  20. 11. 2011 08:30 Ve čtvrtek 22. prosince se na programu českých kin objeví nová britská teenagerská komedie Přizdis*áči, kterou někteří zahraniční recenzenti označili přízviskem British Pie.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.