Plakát k filmu: Příležitost dělá zloděje

Příležitost dělá zloděje Henry's Crime

dokina.cz
5,5

USA, 2010, 108 min

Žánr:
drama, kriminální

Henry (Kianu Reeves) nezúčastněně proplouvá svým životem dokud se neočekávaně nestane svědkem bankové loupeže. Odmítne prozradit jména skutečných pachatelů a najde svoje skutečné poslání. Henry se rozhodne, že když už si odseděl za zločin ve vězení, rovnou ho může i spáchat. Objeví starý tunel spojující banku s nedalekým divadlem, najme svého bývalého spoluvězně z cely Maxe (James Caan), aby mu pomohl s loupeží a zároveň hraje hlavní roli v právě uváděné divadelní hře, kde se zamiluje do představitelky hlavní role, Julie (Vera Farmiga).

Henry (Kianu Reeves) nezúčastněně proplouvá svým životem dokud se neočekávaně nestane svědkem bankové loupeže. Odmítne prozradit jména skutečných pachatelů a najde svoje skutečné ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 298 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.