Plakát k filmu: Příběh Pao

Příběh Pao Chuyen cua Pao

dokina.cz
7,2

Vietnam, 2006, 98 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

V horských oblastech severozápadního Vietnamu žije početné etnikum Hmong. Ve zdejším tradičním vesnickém prostředí se odehrává příběh dívky Pao. Ta postupně poznává komplikovaný spletenec rodinných a mimorodinných vztahů svých rodičů. Odmalička věděla, že žena, která ji vychovala a kterou má ráda, sice je manželka jejího otce, ale její matkou je přitom jiná žena, která občas rodinu navštěvuje.

Ve světle nových faktů a událostí musí Pao mnohokrát přehodnotit postoj ke členům své rodiny i ke vztahům obecně a vzdát se naivních předsudků. Film v dramatické rovině spojuje reálné události a literární inspiraci. Vizuálně se opájí malebnými horskými oblastmi, barevností etnického oblečení a tradičním vesnickým způsobem života.

V horských oblastech severozápadního Vietnamu žije početné etnikum Hmong. Ve zdejším tradičním vesnickém prostředí se odehrává příběh dívky Pao. Ta postupně poznává komplikovaný ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 73 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.