Plakát k filmu: Přežili jsme svoje děti

Přežili jsme svoje děti Přežili jsme svoje děti

2006

Režie:
Olga Sommerová | celý štáb

Právě tak, jako se ve společnosti postupně otevřelo téma rakoviny, nemoci, která je synonymem smrti, rozhodla se režisérka Olga Sommerová natočit příběhy zraněných matek a otců, kteří přišli o své děti. Příběhy by mohly být pro ty, kteří prožili totéž, útěchou ze svěřené, společně prožité bolesti. V naší společnosti existují svépomocné skupiny, v nichž se sdružují lidé, které trápí společný problém. Důvodem smrti mladých lidí je nemoc, autohavárie, nešťastná událost, sebevražda, zločin. Smrt dítěte je nejhrůznějším zatížením dalšího života rodičů. Film nejenom vypráví dramatické příběhy života, ale snad bude i návodem, nadějí, jak tento citový úraz přežít, jak se k němu postavit a vyrovnat se s ním, protože život jde dál.

Právě tak, jako se ve společnosti postupně otevřelo téma rakoviny, nemoci, která je synonymem smrti, rozhodla se režisérka Olga Sommerová natočit příběhy zraněných matek a otců, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 39 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.