Plakát k filmu: Přes ulici, pod vodou

Přes ulici, pod vodou Over gaden under vandet

dokina.cz
5,4

Dánsko, 2009, 100 min

Žánr:
drama
Režie:
Charlotte Sieling | celý štáb
Hrají:
Sidse Babett Knudsen, Anders W. Berthelsen, Nicolas Bro | všichni herci

ne večer čeká premiéra - hraje Ofélii v Hamletovi. A strašně moc by chtěla zachránit svoje manželství - příští rok si vezme jenom jednu roli a film se bude točit jenom v Malmö. Ask je Anne tři roky nevěrný a chtěl by od ní odejít, ale copak jí to může říct, když má Anne dneska večer premiéru? Irina by chtěla někomu něco důležitého říct, ale zdá se, že to nikoho nezajímá. Včetně jejích rodičů. Bente stále čeká na Aska až se rozhoupá, a ještě by měla napsat recenzi na Anne. Bjørn chce. A Charlotte zase neví. A což teprve Gustav!

ne večer čeká premiéra - hraje Ofélii v Hamletovi. A strašně moc by chtěla zachránit svoje manželství - příští rok si vezme jenom jednu roli a film se bude točit jenom v Malmö. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 8 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.