Plakát k filmu: Přepadení vlaku z Pelhamu

Přepadení vlaku z Pelhamu The Taking of Pelham One Two Three

dokina.cz
7,7

USA, 1974, 104 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální

New York v roce 1970, čtyři ozbrojení muži obsadí vlak podzemní dráhy, zajmou cestující a požadují od města výkupné milion dolarů. Zabijí každou minutu jednoho rukojmí, pokud jejich požadavek nebude do hodiny splněn. Únosce vede schopný a lstivý pan Modrý, členy jeho bandy jsou: strojvůdce pan Zelený, zbrklý pan Šedý a nervózní, koktající pan Hnědý. Vyjednávání s nimi vede důstojník newyorské dopravní policie, ostřílený veterán Zachary Garber. I kdyby bylo výkupné zaplaceno, mohou únosci z obklíčeného podzemí uniknout?

New York v roce 1970, čtyři ozbrojení muži obsadí vlak podzemní dráhy, zajmou cestující a požadují od města výkupné milion dolarů. Zabijí každou minutu jednoho rukojmí, pokud ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 17 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 9.99 EUR Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.