Plakát k filmu: Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Prci prci prcičky: školní sraz American Pie: Reunion

dokina.cz
6,4

Premiéra 5. 4. 2012
USA, 2012, 113 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Jon Hurwitz | celý štáb
Hrají:
Mena Suvari, Jason Biggs, Seann William Scott, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan, Eugene Levy | všichni herci

Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno.

Nejvhodnější záminkou k setkání všech postav byl podle scenáristů školní sraz. Trocha bilancování – Jim (milovník koláčů) žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu dobíhá setrvačník. Oz (největší slušňák) je úspěšný televizní sporťák, ale doma mu to neklape, protože chodí s typickou blbou blondýnou. Z Kevina se stal podpantoflák, Finch se snaží vypadat jako světák, jímž ve skutečnosti není ani omylem, jen Stifler se vůbec nezměnil. Pořád je to idiot a magnet na maléry všeho druhu. Jenže tenhle sraz nebude jenom o bilancování. Hoši si vzpomenou, co velkého na střední od života čekali, jak málo toho ve skutečnosti dostali, a rozhodnou se to napravit. Jak už to tak v téhle sérii bývá, mít dobrý plán nestačí, protože se to vždycky nakonec nějak zvrtne a realita pak pekelně bolí.

Alfou a omegou úspěchu tohoto, zatím posledního dílu, bylo obsazení všech rolí původními herci. „Tahle sestava se kompletní nesešla od druhých Prciček a my byli rádi nejen za to, že jsme je všechny dokázali přimět k návratu, ale i proto že na nich všech byla vidět chuť pokračovat ve formování charakterů,“ říká scenárista a režisér Jon Hurwitz. V případě představitele Jima, Jasona Biggse je to nadšení obdivuhodné, protože mu scénář předepisoval ještě odvážnější scénu, než byla ta kultovní s koláčovou souloží. „Dost se ve filmu odhalím. A nemyslím emocionálně. Ten výstup už nikdy netrumfnu. Snad jedině, kdybych si zahrál v pornu,“ slibuje/varuje Biggs.

Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 350 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

 • Recenze Prci, prci, prcičky: Školní sraz na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Prcičkáři jsou zpátky a šlape jim to stejně dobře jako na začátku. Gag střídá gag, hláška střídá hlášku, a mezi tím vším najdete i ucházející dějové podloubí, které film žene neúprosně kupředu. To vše pod dohledem nezastavitelného Stiflera, který si z přehnaně nostalgického třídního srazu udělal svoji děvku. Že jste to nečekali? My taky ne!

 • Recenze Prci, prci, prcičky: Školní sraz na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Uplynulo více než desetiletí od prvního erotického dobrodružství našich středoškoláků. Samozřejmě už to nejsou středoškoláci, mnozí z nich mají děti, ale když se sjedou na školním srazu, v mnoha z nich se znovu probudí staré pudy nebo dospělácké variace na ně. První Prci, prci, prcičky , jsem považoval za téměř mistrovské a u nás tehdy nedoceněné dílo (v Cinemě dostaly 40%, tuším od Michala Šobra). Další dva díly jsem viděl, ale téměř nic si z nich nepamatuji, bylo to pro mě jen recyklování prvního dílu. Pseudo-pokračování s jinými herci, která šla přímo na DVD, jsem neviděl a vidět nehodlám. Čtyřka je do značné míry také recyklování, ale s přidanou hodnotou té skutečnosti, že hrdinové už jsou poněkud "jinde" a měli by se přece jen chovat o něco dospěleji. Samozřejmě s výjimkou Stiflera, který je pořád stejná píča a nedochází mu vůbec, jak divné to v jeho věku je. Právě Stifler je zdaleka nejvtipnější postavou filmu, a také bych řekl, že nejzajímavější, protože jeho psychický problém je celkem jasně definovaný a lidsky uvěřitelný. U některých jiných postav bohužel jejich typické pachtění působí v jejich věku velmi přitaženě za vlasy, až nepříjemně (což jistě nebyl záměr). Hrdinům filmu je přes třicet a některým hercům, kteří je hrají, je skoro čtyřicet. Vidět některé z nich chovat se jako teenageři v teenagerské komedii je prostě DIVNÉ . Když Jim pobíhá zmateně po dvorku a v náručí drží bezvědomou opilou osmnáctiletou sousedku, která by ho ráda opíchala, přišlo mi to až trochu creepy. Ne že bych zrovna já měl něco proti píchání osmnáctek, ale nikoliv takto! Film ale získává jisté bonusové body za to, že se snaží brnkat na strunu nostalgie, a přivede na plátno snad opravdu VŠECHNY, kteří se objevili v předchozích dílech (i Nadiu z Československa, byť jen na pár sekund). Na novinářské projekci se dokonce dvakrát tleskalo: Když se Stifler konečně pomstí za to, že mu byla kamarádem osouložena máma, a na konci, když si hoši připijí na "další setkání za rok". To bych si ale fakt nepřál. To už by ani nebylo mlácení prázdné slámy, ale něco horšího. P.S: Uvidíme detailní záběr Jimova penisu a mnohokrát je jasně implikováno, že někdo s někým souloží. Ale zásun nikdy neuvidíme. Ten americký systém přístupnosti je bizarní...

 • Recenze Prci, prci, prcičky: Školní sraz na iDnes

  Recenze iDnes 40

  To všechno odnes čas, mohli by si zazpívat hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky, kteří se třináct let po premiéře prvního filmu sešli ve čtvrtém dílu s podtitulem Školní sraz. A čas jim nepomáhá.

Trailer k filmu

Související články k filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Smolař Jason Biggs z Prciček bude mít první dítě s kráskou Jenny!

  Smolař Jason Biggs z Prciček bude mít první dítě s kráskou Jenny!

  18. 7. 2013 08:00 Oblíbený herec z populárního snímku Prci, prci, prcičky, který se dočkal několika pokračování, oznámil příchod svého prvního potomka.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Prci, prci, prcičky: Školní sraz

  Prci, prci, prcičky: Školní sraz

  31. 3. 2012 14:38 Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.