Plakát k filmu: Pravidla mlčení

Pravidla mlčení The Company You Keep

dokina.cz
6,0

Premiéra 18. 4. 2013
USA, 2012, 125 min

Žánr:
thriller
Režie:
Robert Redford | celý štáb
Hrají:
Shia LaBeouf, Robert Redford, Julie Christie | všichni herci

Jim Grant je právník a osamělý otec, který vychovává svou dceru v poklidném předměstí ve městě Albany ve státě New York. Když ale mladý a průbojný reportér Ben Shepard odhalí Grantovu skutečnou identitu bývalého protiválečného radikála, hledaného v sedmdesátých letech pro vraždu, život, jaký posledních více než třicet let znal, vezme za své. Dlouholetý právník Grant se musí dát na útěk. Je na něj vyhlášeno pátrání samotnou FBI, která je mu v patách, a on se vydává na pouť za jedinou osobou, která je schopna jeho jméno očistit.

Jim Grant je právník a osamělý otec, který vychovává svou dceru v poklidném předměstí ve městě Albany ve státě New York. Když ale mladý a průbojný reportér Ben Shepard odhalí ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 1 hlasů

Recenze filmu Pravidla mlčení

  • Recenze Pravidla mlčení na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Politická kriminálka o důchodcích, co si hrají na schovku s FBI? Příběh investigativního novináře, který hledá sám sebe? Kdyby tak Redford věděl, co chce vlastně točit. Na to tápání se hezky kouká, ale ve výsledku vám nic nepřinese. A to je docela škoda.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.